HTML

Linkblog

IndaFotó képek

Program

2008.02.12. 11:00

 

 

csütörtök

 

Idő

Program

Helyszín

13.00

Érkezés Pécsre

Pécs,

 

Indulás az előprogramokra

Vasútállomás

14.00

Érkezés az előprogramok helyszínére

Gyűrűfű, Harkány

 

 

Pécs-Somogy

 

 

Jakab-hegy

18.00-20.00

Szállás elfoglalása, vacsora, regisztráció

Puskin téri kollégium

 

 

péntek

 

7.30

Autóbusz szállítja át az előprogram résztvevőit az OT helyszínére, a Kodály úti kollégiumba. Reggeli a Kodályban!!!

08.30-9.30

Reggeli

Kodály úti

09.30

1. Városnézés idegenvezetővel

Pécs belváros

 

A világörökségi helyszínek meglátogatása

 

 

2. Szakmai program (Biokom Kft.)

Eperfás út

 

Hulladék-válogató megtekintése autóbusszal

 

10.00-14.00

Standok építése, berendezése

PTE A épület 230

12.00-13.30

Ebéd

Kodály úti kollégium

12.00-tól

Regisztráció

Kodály úti kollégium

14.00-

Mandátumvizsgálat

PTE A épület

14.00

Megnyitó

PTE A épület

 

Lóránt Attila fotó-kiállításának megnyitása

konferenciaterem

14.30-

Szekcióülések I.

PTE

15.45-ig

 

szekciótermek

16.00

Fórum a közjogi méltóságokkal

PTE A épület

 

2008 a zöld alkotmányozás éve?

konferenciaterem

 

(moderátor: Dr. Pánovics Attila - Pécsi Zöld Kör)

 

18.30-20.00

Vacsora

Kodály úti kollégium

19.00-től

Esti beszélgetések

 

1. Lehet-e sikeres Magyarországon 2010-ben egy zöld párt?

 

2. A környezeti válság lényegének megértése

 

(vezeti: Simonyi Gyula - BOCS Alapítvány)

 

3. Másért Vállalkozók c. film vetítése és beszélgetés

 

(KÖVET)

 

4. Beszélgetés az erdei iskolákról

 

(Erdei Iskola Egyesület)

 

5. Az önkéntesség filozófiai háttere

 

Új Akropolisz Egyesület

20.00

InterMagyar koncert

21.00

Táncház

 

 

 

 

szombat

 

Idő

Program

Helyszín

07.30

Reggeli mozgás

Kollégium aulája

 

Csí Kung - Tai Csi Gervai Miklóssal

 

 

Úszás a PTE uszodájában

PTE uszoda

7.30-9.00

Reggeli

Kodály úti kollégium

09.00

Szekcióülések II.

PTE

 

Beérkezett javaslatok alapján

szekciótermek

10.00-16.00

Látogatható a Botanikus kert

PTE

10.30

Szekcióülések III.

PTE

 

Beérkezett javaslatok alapján

szekciótermek

12.00-13

Ebéd

Kodály úti kollégium

12.30

Kampány-nyitó az európai kóbor állatok helyzetének megoldásáért

PTE A épület konferenciaterem

14.00

Plenáris ülés

PTE A épület konferenciaterem

 

A zöld mozgalom anyagi háttere - fórum a pályázatkezelő

 

szervezetek részvételével

 

(moderátor: Farkas István - MTVSZ)

16.00

Plenáris ülés

PTE A épület

 

Jelöltek bemutatkozása, jelölőlisták véglegesítése

konferenciaterem

 

(levezető: Priksz Gábor - E-misszió Egyesület)

 

18.00-tól

Vacsora

Kodály úti kollégium

19.00-22.00

Szavazólapok átvétele és titkos szavazás

19.30

Béke-jel

20.00

Esti beszélgetések

 

Összeomlás Olvasókör (vezeti: Gadó György Pál)

 

Benne: diavetítés - Lóránt Attila fotográfus

21.00

Táncház

 

 

 

 

 

 

vasárnap

 

07.30

Reggeli mozgás

Kodály úti kollégium

 

(az órákat 1 órával előbbre kell állítani!)

7.30-9.00

Reggeli

tól

Úticsomagok felvétele

09.00

Plenáris ülés

 

A szavazás eredményeinek ismertetése, szekciók

 

állásfoglalásai, 2009. évi OT szervezése, egyebek.

10.00

Murál Morál Csoport -"Utcai képzőművészet-életre keltett falak"

12.00

A XVIII. Országos Találkozó zárása